Půjčka do přes SMS zprávuJedním z typů půjčky do výplaty, který je v poslední době hodně oblíbený a dává mu přednost čím dál větší množství lidí je tzv. sms půjčka, které se také někdy říká finská půjčka. Tento název vznikl díky tomu, že právě Finsko bylo jednou z prvních zemí, kde se začaly tyto půjčky nabízet a konkrétně se pak jednalo o společnost Ferratum (která působí i na českém trhu a je jedním z předních poskytovatelů tohoto typu půjčky). Půjčka do výplaty přes sms zprávu se obvykle poskytuje v menších částkách – řádově to bývají stovky až tisíce korun a její výhodou je velká rychlost vyřízení – peníze tak můžete získat během několika desítek minut. Naopak negativem této půjčky do výplaty bývá poměrně krátká doba splatnosti a hlavně velmi vysoké poplatky a úroky.

Servis24 přihlášení na účet zvládne kdokoliv.

Půjčka do výplaty po telefonu

Půjčku do výplaty si můžeme sjednat také po telefonu zavoláním na číslo námi vybrané společnosti, která tyto půjčky poskytuje. Nejdříve bychom se však měli ujistit, že se jedná o běžné telefonní číslo nebo číslo začínající osmičkou. Rozhodně se nevyplatí volat na čísla začínající předvolbou 90, kde cena hovoru bývá velmi vysoká a nakonec bychom stejně žádnou půjčku nedostali. Právě u sjednávání půjček po telefonu si tak musíme dát velký pozor na podvodné firmy, kterých je na trhu velké množství a s jejich inzeráty se často můžeme setkat například v inzertních rubrikách novin atd.

Půjčka Česká spořitelna je nejlepší na trhu.

Půjčka do výplaty na internetu

Asi nejpohodlnějším způsobem, jak si požádat o půjčku do výplaty je vyplnit formulář na internetu. Nic nás to nestojí a je to rychlý a snadný způsob, jak podat žádost o půjčku. Většinou je potřeba se na webových stránkách poskytovatele půjčky zaregistrovat, vyplnit krátký formulář a rovnou si můžeme o půjčku požádat. V případě bankovního převodu pak můžeme mít peníze na svém bankovním účtu velmi rychle, obvykle i do jedné hodiny od schválení žádosti. Výhodou půjček na internetu je i to, že si můžeme sami nastavit přesnou částku, ale i přesnou dobu splácení a automaticky se nám zobrazí výše poplatků, úroků a roční procentní sazby nákladů – hned tedy víme, kolik budeme muset zaplatit.

Jsme experti na nebankovní půjčky, úvěry, hypotéky a vyplacení exekuce. Rychlá SMS půjčka s odesláním hotovosti na bankovní účet klienta.

Půjčka do výplaty bez nahlížení do registru dlužníků

Pokud máme zápis v registru dlužníků a potřebujeme si vzít půjčku do výplaty, nepůjčí nám sice peníze v bance, ale můžeme se obrátit na některou z nebankovních společností. Některé z nich se sice do těchto registrů dívají také, ale na trhu je spousta poskytovatelů půjček, kteří do registrů nenahlížejí a půjčují tak i lidem s dluhy. Na jednu stranu je to pro mnoho lidí výhodné, protože je to pro ně často jediná možnost, jak si půjčit peníze a vyřešit tak aktuální finanční problémy, na druhou stranu se takto mnoho lidí dostane do ještě větších dluhů, které pak končí např. exekucemi nebo osobním bankrotem. Nebankovních společností, které půjčují lidem se záznamem v registru dlužníků však v poslední době hodně přibývá, což souvisí i s tím, že roste počet lidí, kteří mají v registru záznam a mají o tento typ půjčky zájem.

Americká hypotéka je neúčelová půjčka, za kterou klient starší 18ti let, bance ručí nemovitostí.Kdy se nám vyplatí půjčka do výplaty?

Půjčka do výplaty se nám vyplatí tehdy, když si ji půjčíme např. od takové společnosti, která si za ni neúčtuje žádné poplatky ani úroky a vrátíme tak stejnou částku, jakou jsme si půjčili. Vyplatí se nám také tehdy, když peníze opravdu nutně potřebujeme a nemůžeme čekat až do výplaty. Dalším příkladem je situace, kdy potřebujeme půjčit jen malou částku, např. jen 1000 Kč a hledáme firmu, která půjčuje i takové malé částky. Půjčka do výplaty se vyplatí tehdy, když víme, že ji budeme moci bez problémů splatit v řádném termínu – pokud ne, neměli bychom si ji raději brát.

Kdy se nám nevyplatí půjčka do výplaty?

Půjčka do výplaty se nám v mnoha případech nemusí vyplatit. Typickým příkladem jsou žádosti o půjčku, kdy klienti volají na telefonické linky s předčíslím 90 a půjčku pak buď nedostanou, nebo ji dostanou, ale jen za telefonát utratí velké peníze a půjčka do výplaty se jim tak vůbec nevyplatí. Půjčka do výplaty od nebankovních společností se nám nevyplatí, pokud máme možnost vzít si půjčku od své banky, kde budeme mít výhodnější podmínky, případně když máme možnost vzít si kontokorent. Rozhodně se pak půjčka do výplaty nevyplatí lidem, kteří ji pak nesplácejí a začnou jim naskakovat vysoké pokuty za pozdní splácení. Nakonec pak může malý dluh v řádu několika set nebo tisíc narůst až na obří dluh v řádu několika desítek tisíc korun. Vždy je tedy potřeba zvážit naše možnosti a vzít si jen takové půjčky, u kterých víme, že je budeme moci splácet.

Půjčka do výplaty a jejich srovnání

Společností, které na našem trhu nabízejí rychlou půjčku do výplaty, je velké množství a tak před tím, než si vybereme u které z nich si o půjčku požádáme, se určitě vyplatí provést jejich porovnání. Než automaticky odpovídat na první odkaz, který uvidíme, je mnohem lepší si přečíst více nabídek a porovnat je mezi sebou, abychom zjistili, která bude nejvíce vyhovovat našim potřebám. Pro tyto účely najdeme na internetu také několik stránek, které se srovnáním těchto půjček zabývají a díky nim si tak můžeme ušetřit práci a jednoduše a rychle vidět srovnání půjček podle jednotlivých parametrů. Mezi stránky se srovnáním půjček patří např. http://www.porovnejpujcku.cz/, http://srovnani-pujcek.cz/, https://www.usetreno.cz/pujcky/ a mnoho dalších. Některé nabízejí přehlednou tabulku jak s nebankovními, tak bankovními půjčkami a můžeme si tak sami udělat obrázek, který typ půjčky pro nás bude výhodnější.

Půjčka do výplaty u banky

Pokud potřebujeme půjčit menší částku a chybí nám pár dní do výplaty, nemusíme se obracet pouze na nebankovní společnosti. Určitou formu půjčky do výplaty nám mohou poskytnout také klasické banky. Ideálním řešením takové situace, kdy jsme bez peněz a čekají nás třeba tři nebo čtyři dny do výplaty, je kontokorent. Díky němu můžeme jít na svém bankovním účtu do mínusu a neplatíme zbytečně vysoké poplatky za půjčku. Kontokorent dnes nabízí téměř každá banka a tak pokud u některé z nich máme účet, na který nám pravidelně chodí výplata, je docela reálné, že získáme i možnost kontokorentu. Většinou si o něj můžeme požádat přes internetové bankovnictví, ale žádost si můžeme podat i přímo v naší bance. Na svých bankovních účtech navíc mohou kontokorent využívat nejen klienti z řad fyzických osob, ale i firmy. Mezi základní parametry každého kontokorentního úvěru pak patří úvěrový limit, úroková sazba a poplatky za sjednání a vedení tohoto úvěru. Obvykle u něj nejsou určeny pravidelné splátky, ale bývá stanovena doba, do které je klient povinen nejpozději úvěr splatit.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!