Půjčka do výplatyObčas se může stát, že nám chybí posledních pár dnů do výplaty a jsme bez peněz. Může se nám např. pokazit lednička nebo pračka, přestat fungovat televize, nebo nastat jiná nečekaná událost a my potřebujeme nutně půjčit peníze do doby, než nám na náš bankovní účet přijde výplata. V takové situaci mnoho lidí začne uvažovat o rychlé půjčce. Na českém trhu už dnes existují desítky různých společností, které poskytují rychlé půjčky a tak má každý na výběr z mnoha možností. Jak si ale vybrat toho správného poskytovatele půjčky do výplaty? Na jaké věci bychom si v momentě, kdy si takovou půjčku bereme, měli dávat pozor? Ideálním pomocníkem, který nám pomůže vybrat si nejlepší půjčku do výplaty je internet. Na něm najdeme nabídky jednotlivých společností, které půjčky do výplaty nabízejí a můžeme si tak snadno porovnat jejich podmínky a vybrat si tu, která pro nás bude ideální. Záleží přitom na mnoha faktorech – jak vysokou částku potřebujeme půjčit, do kdy ji budeme moci splatit, jaké si poskytovatel půjčky do výplaty účtuje úroky, zda poskytuje půjčky i bez doložení příjmu atd. Jednou z prvních věcí, na které bychom si měli dát pozor, je způsob, jakým je možné si půjčku do výplaty sjednat. Pokud firma, která tuto půjčku nabízí, ji poskytuje výhradně po zavolání na placenou telefonickou linku začínající na předčíslí 90, měli bychom od takové nabídky dát ruce pryč. S největší pravděpodobností bychom pak utratili velké peníze za telefon a stejně bychom žádnou půjčku nedostali. Seriózní společnosti mají buď běžné telefonní číslo s klasickým tarifem, nebo v ideálním případě linku se zvýhodněnou či dokonce bezplatnou sazbou. Další věc, na kterou bychom se měli zaměřit je výše RPSN, neboli roční procentní sazby nákladů. Čím je toto číslo menší, tím je pro nás půjčka výhodnější. Další důležitý ukazatel je např. výše úroků, pokuty, resp. poplatky za nedodržení splatnosti půjčky a další podmínky. Vždy bychom si měli důkladně přečíst smlouvu ještě před jejím podpisem, aby nás pak nečekalo nepříjemné překvapení.

Servis24 přihlášení na účet zvládne kdokoliv.

Jaké jsou výhody půjčky do výplaty?

Půjčka do výplaty, kterou dnes nabízí velké množství nebankovních společností má sice vysoké úroky a na první pohled může vypadat docela nevýhodně, na druhou stranu některým lidem se může vyplatit. Vzít si rychlou půjčku do výplaty má smysl v momentě, kdy stoprocentně víme, že ji budeme moci v řádném termínu splatit a nehrozí nám tak riziko případných sankcí za pozdní splacení úvěru. Vyplatit se taková půjčka může také u některých společností, které ji nabízejí zcela bez poplatků a úroků. Půjčka do výplaty má smysl pro ty, kteří nemají jinou možnost jak si rychle půjčit peníze jiným způsobem a zároveň ví, že ji budou moci včas splatit..

Půjčka Česká spořitelna je nejlepší na trhu.

Jaké jsou nevýhody půjčky do výplaty?

Půjčka do výplaty s sebou nese samozřejmě také mnohá rizika a nebezpečí. Pokud si bereme rychlou nebankovní půjčku, bývají u ní obvykle vysoké úroky a tak zaplatíme mnohem víc, než kdybychom si půjčili třeba od někoho blízkého, případně od banky. Půjčka do výplaty od nebankovních společností, resp. rychlé sms půjčky tak mají smysl hlavně pro ty klienty, kteří nemají žádnou jinou možnost jak si půjčit a tento úvěr je pro ně jediné řešení aktuální situace.

Jsme experti na nebankovní půjčky, úvěry, hypotéky a vyplacení exekuce. Rychlá SMS půjčka s odesláním hotovosti na bankovní účet klienta.Které společnosti u nás poskytují půjčku do výplaty?

Půjčku do výplaty u nás v současné době nabízejí desítky různých společností – od těch velkých, které působí v mnoha zemích světa a mají s úvěry bohaté zkušenosti až po menší, nově vzniklé firmy. Mezi ty největší patří např. Ferratum, která začala rychlé sms půjčky nabízet jako první v Evropě nebo Provident Financial.

Americká hypotéka je neúčelová půjčka, za kterou klient starší 18ti let, bance ručí nemovitostí.

Půjčka od společnosti Ferratum

K nejznámějším a největším poskytovatelům půjček před výplatou patří společnost Ferratum, která v České republice nabízí rychlé sms půjčky. Ferratum poskytuje půjčky od 500 do 10 000 Kč s dobou splatnosti od 7 do maximálně 45 dní. Zažádat si o půjčku do výplaty Ferratum můžeme buď prostřednictvím smsky nebo vyplněním on-line formuláře na internetových stránkách https://www.ferratum.cz/. V případě potřeby je možné si půjčku i prodloužit, a to až o 30 dní. Tuto změnu splatnosti půjčky lze provést 3x takže celkem můžete získat až 90 dní navíc. Prodloužení splatnosti půjčky Ferratum však není zdarma, ale za poplatek, takže se příliš nevyplatí a je lepší půjčku splatit co nejdříve. Stejně jako u sjednání půjčky, tak i v případě jejího prodloužení platí, že ho můžeme provést buď formou SMS zprávy nebo on-line přes internetový formulář. V případě žádosti o prodloužení formou smsky obdržíme rozhodnutí do 5 minut od odeslání žádosti. Co se týká podmínek pro získání půjčky Ferratum, tak ty jsou pouze dvě. První z nich je věk žadatele, který musí být mezi 20 až 75 lety. Druhou podmínkou je, že žadatel o půjčku nesmí mít u společnosti Ferratum nesplacené půjčky. Žádné jiné podmínky zde nejsou, není třeba ani potvrzení o příjmech a tak tuto půjčku do výplaty může dostat téměř každý.

Půjčka do výplaty od společnosti CreditON Finance

Dalším poskytovatelem rychlých půjček do výplaty je společnost CreditON Finance CZ. Ta nabízí krátkodobé nebankovní půjčky a v případě, že si u ní půjčujete poprvé, můžete si vzít úvěr ve výši 500 až 4000 Kč. Půjčku je pak třeba splatit nejpozději do jednoho měsíce. Stálí klienti této společnosti si pak mohou půjčit i vyšší částky a to až do výše 15 000 Kč. Maximální doba splatnosti je pak u nich prodloužena na 40 dní. CreditON Finance má pro své stálé klienty také věrnostní program, díky kterému získají u dalších půjček slevy až 15 procent. Veškeré podrobné informace o této půjčce, přesné znění smlouvy, odpovědi na časté dotazy atd. pak zájemci najdou na internetových stránkách na adrese http://www.crediton.cz/. Svůj profil má CreditON i na Facebooku, kde zveřejňuje různé zajímavé odkazy a odpovídá na dotazy klientů a zájemců o půjčku.

Půjčka do výplaty od společnosti NetCredit

Pokud na půjčku hodně spěcháte a potřebujete mít peníze na svém bankovním účtě skutečně rychle, jednou z firem, na které se můžete obrátit je společnost NetCredit. Ta poskytuje rychlé sms půjčky před výplatou od 1500 až do 12 000 Kč. Pokud si však půjčujete poprvé, můžete si vzít úvěr v maximální výši 4500 Kč, opakovaná půjčka pak může být až 12 000. Délku trvání půjčky si můžete sami vybrat a to od jednoho dne až po 30 dnů. V případě potřeby je možné si půjčku za poplatek i prodloužit a to buď o týden, o 14 dní nebo o měsíc. Půjčka před výplatou od NetCredit je určená lidem ve věku od 20 do 65 let, kteří mají stálý příjem a vlastní bankovní účet. Rozhodnutí o schválení dostanete na e-mail během několika minut a peníze se pak převádí na účet během 15 minut – půjčka je tedy velmi rychlá a je ideální pro ty, kteří potřebují peníze co nejdříve. Klienti NetCredit, kteří přivedou k této společnosti nové žadatele o půjčku pak mohou získat bonus ve výši 200 Kč za každého nově přivedeného klienta. Bližší informace o půjčce jsou k dispozici na internetové stránce https://www.netcredit.cz/.

Půjčka do výplaty od společnosti VATAonline

Poslední nebankovní společností, kterou si představíme, je VATAonline, která nabízí půjčky do výplaty od 100 až do 4999 Kč. Doba splatnosti je pak 1 až 35 dní. Velkou výhodou zde je, že si můžete půjčit i velmi nízké částky. Podmínkou získání úvěru je pak kromě minimálního věku 18 let také minimální příjem ve výši 7000 Kč měsíčně, vlastnictví bankovního účtu a žadatel nesmí mít zápis v registru dlužníků. Pokud žadatel tyto podmínky splňuje, může se zaregistrovat na webových stránkách http://www.vataonline.cz/ a podat si žádost – ta bývá vyřízena velmi rychle a to do pouhých 15 minut. Půjčku je samozřejmě možné splatit i před termínem splatnosti a je možné si ji i naopak prodloužit a to až o 30 dní. Stálí klienti pak mohou využít speciálního věrnostního programu, díky kterému mohou čerpat i vyšší úvěry a to až do výše 8 000 Kč.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!