SMS půjčka MoneyNowDalším velkým poskytovatelem esemes půjček v České republice je společnost Dollar Financial Czech Republic s.r.o., která tyto úvěry nabízí pod obchodní značkou MoneyNow. SMS půjčku MoneyNow je možné dostat od 1500 až do 10 000 Kč, s tím, že u první půjčky je maximum 3500, u druhé 4500, u třetí 5500 a čtvrtá a každá další půjčka už může být až ve výši 10 000 Kč. Co se týká doby splatnosti, tak zde mají žadatelé o SMS půjčku na výběr pouze ze dvou možností a to 15 nebo 30 dní. Podle zvolené doby se pak určuje i výše poplatku. V případě, že má klient možnost půjčku splatit předčasně, může tak kdykoliv učinit bez dalšího poplatku navíc. Půjčku je možné i prodloužit, ale pouze o dobu, na jakou byla stanovena splatnost půjčky. Bližší informace o této SMS půjčce, odpovědi na nejčastější dotazy a sazebník poplatků najdeme na stránkách http://www.moneynow.cz/ kde si můžeme o půjčku požádat. Kromě webových stránek je možné společnost kontaktovat i prostřednictvím zákaznické linky na čísle 228 880 338 a to v době od 8 do 18 hodin. MoneyNow má oproti ostatním poskytovatelům SMS půjček trochu přísnější podmínky pro získání půjčky. Kromě věku od 18 do 75 let, trvalého pobytu na území ČR, platného průkazu totožnosti a telefonního čísla musí mít žadatel také prokazatelné zaměstnání a nemít žádné nesplacené dluhy u jiných institucí.

Půjčka bez doložení příjmu je vhodná pro podnikatele i běžné občany. Půjčka do výplaty je vhodná pro osoby s vysokými náklady na život.

SMS půjčka od Via SMS

Rychlé finské půjčky přes SMS zprávy u nás nabízí také společnost Via SMS s.r.o. Půjčit si můžete už od 300 Kč až do 12 000 Kč a nabídka platí pro občany České republiky ve věku od 20 do 65 let. V případě, že si u Via SMS půjčujete poprvé a stačí vám maximálně 1000 Kč, můžete tuto půjčku dostat bez jakýchkoliv poplatků. U vyšších nebo opakovaných půjček už ale poplatky jsou. Před první půjčkou je třeba se nejdříve zaregistrovat na webových stránkách https://www.viasms.cz/. Pak je třeba zadat registrační kód, který vám přijde formou SMS zprávy na váš mobil a na závěr ještě uhradit registrační poplatek 1 Kč převodem z vašeho bankovního účtu. Splácení této půjčky je možné si prodloužit až o 30 dní a to i opakovaně – vždy je ale třeba zaplatit poplatek za toto prodloužení. Velkou výhodou půjčky od Via SMS je její rychlost – u vybraných bank bývají peníze převedeny na váš účet už do 15 minut od schválení žádosti. Samotné rozhodnutí je ještě rychlejší, pokud si o půjčku požádáte v pracovní dny mezi 9 až 19 hodinou, dostanete rozhodnutí do 10 minut od podání vaší žádosti. Pokud jde o smlouvu o půjčce, do výše 4 999 Kč není třeba nic podepisovat, ale po jejím překročení je nutné podepsat Rámcovou smlouvu o úvěru (platí to i v případě, že máte u této společnosti už několikátou půjčku – smlouvu je třeba podepsat v momentě, jakmile jejich souhrn převyšuje 4 999 Kč).

Servis24 přihlášení na účet zvládne kdokoliv.

SMS půjčka Kredito24

Česko-německá firma Kredito 24 je dalším poskytovatelem rychlých SMS půjček, které můžete získat snadno on-line přes internet nebo přes SMS zprávy. Půjčka Kredito24 je nabízena od 1 000 až do 12 500 Kč. Při první žádosti o SMS půjčku je její maximální výše 4 500 Kč. Doba splatnosti úvěru je vždy maximálně 30 dní. Vyřízení půjčky je velmi rychlé a po schválení jsou peníze převedeny na bankovní účet žadatele do 15 minut. Při první půjčce je potřeba podat žádost přes internetové stránky http://www.kredito24.cz/, u každé další půjčky už stačí poslat žádost jednoduše pomocí SMS zprávy. Kromě toho je k dispozici také bezplatná aplikace pro mobilní telefony s operačními systémy Android a iOs, která je ke stažení na webových stránkách společnosti, kde můžeme použít QR kód a nebo v obchodech iTunes a Google Play. Díky této mobilní aplikaci je pak získání půjčky ještě rychlejší a snadnější. Navíc ostatní poskytovatelé půjček mobilní aplikace nemají, takže toto je jedna z největších výhod společnosti Kredito24. Další informace najdeme také na Facebooku pod odkazem https://www.facebook.com/Kredito24CZ.SMS zdarma na všechny české operátory. SMS brána pro posílání SMS zdarma do všech sítí.

SMS půjčka od OMEGA Financial

Další možností pro ty, kteří potřebují rychlou esemes půjčku je nabídka brněnské společnosti OMEGA Financial s.r.o. Na rozdíl od výše zmíněných poskytovatelů zde není tolik omezená věková hranice a půjčka je poskytována všem občanům České republiky starším 18 let. Jedinými podmínkami je mít platný bankovní účet, mobilní telefon s aktivním číslem v ČR a nemít záznam v registru dlužníků. Minimální výše této SMS půjčky je 1 000 a maximální 5 000 Kč. Doba splatnosti je pak minimálně 7 a maximálně 30 dní. Pokud splňujete podmínky pro získání této půjčky, můžete si o ni zažádat na internetových stránkách https://www.omegapujcka.cz/, kde stačí zadat výši půjčky a dobu splatnosti a vyplnit krátký registrační formulář. Pak je, stejně jako u Via SMS, potřeba ještě zadat autorizační kód, který dostanete v smsce a uhradit registrační poplatek ve výši 1 Kč. Do patnácti minut od připsání tohoto poplatku pak bude vaše žádost o SMS půjčku zpracována a pokud dojde k jejímu schválení, ihned vám budou peníze odeslány na váš bankovní účet. I zde je samozřejmostí možnost splatit půjčku předčasně nebo si ji prodloužit a to až o 60 dní.

Rychlá půjčka ihned pro Vaše finanční potřeby. Home Credit půjčka se zaručuje kvalitou a poctivostí za kterou stojí silná společnost.

SMS půjčka od společnosti Kredia

Poslední společností poskytující SMS půjčky, na kterou se podíváme je Kredia s.r.o., která poskytuje rychlé půjčky až do výše 10 000 Kč. První půjčku je však možné dostat maximálně ve výši 1 000 Kč a postupně při každé další půjčce se limit o tisícovku zvyšuje – až do maximální hranice již zmíněných 10 000. Před první žádostí o půjčku je nutné se zaregistrovat na webových stránkách https://kredia.cz/ a požádat o půjčku on-line. Při každé další půjčce už stačí jen SMS žádost nebo telefonická žádost. Doba splatnosti této SMS půjčky je buď 15, 22 nebo 30 dní. Pokud nemůžete splatit půjčku včas, je možné si požádat o splátkový kalendář – v takovém případě si pak platbu můžete rozdělit do tří splátek. Za umožnění splátkového kalendáře je však účtován poplatek podle výše dlužné částky. Splácení je jinak možné provést buď běžným bankovním převodem a nebo vkladem hotovosti na bankovní přepážce u vybraných bank. K získání půjčky Kredia není potřeba dokládat potvrzení o příjmu ani mít ručitele, ale půjčka je určená pouze pro ty žadatele, kteří nejsou v registru dlužníků.

Servis24.cz přihlášení na účet prostřednictvím oficiální stránky banky. Servis24 Internetbanking přihlášení na účet bezpečně. Servis24 přihlášení na účet je jednoduché při dodržení základních bezpečnostních pravidel. Servis24 přihlášení na účet je snadné.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!